Vážení sponzoři,

ačkoliv je naší hlavní snahou poskytovat péči a lásku, která se penězi nedá vyjádřit, děti potřebují k správnému vývinu i nějakou tu zábavu, či hračku, kterých není nikdy dost. Pokud máte možnost přispět nám nějakou tou korunkou na autíčko, výlet, hrací prvek na zahradu nebo sladkost budeme velmi rádi.Věříme také, že rodiče podnikatelé, nebo rodiče zaměstnanci, kteří přesvědčí své šéfy, budou sponzory naší mat. školy a tím značně přispějí ke zlepšení prostředí dětí - darovací smlouvy jsou připraveny ve třídách nebo u ředitelky školy, peněžité dary můžete zaslat rovnou na bankovní účet č. - 2000906389/0800. Šťastné úsměvy dětí je ten nejryzejší projev vděčnosti, ke kterému Vám můžeme ještě nabídnout uvedení Vašeho jména či názvu Vaší společnosti. Děkujeme.