Hrací dopoledne

MŠ Lojovická 557/12, Praha 4 - Libuš zve všechny děti od 2 let a jejich doprovod na hrací dopoledne  dne 26.4. 2019 tř. Sluníčko  od 9,00 do 11,00. Cena za jedno dopoledne činí 100 Kč. Věnovat se Vám budou zkušené paní učitelky. Přijďte si zkusit, jak by se líbilo Vašim dětem v mateřské školce, seznámíte se blíže s prostředím, které Vaše dítě bude možná navštěvovat od září 2019, přijďte se poradit v oblasti předškolní výchovy. Těšíme se na Vás, nezapomeňte vzít dětem přezutí a pití. Pro velký zájem se, prosím, objednejte telefonicky na 241 471 378, osobně v MŠ a nebo na email : sykorova.mslojovicka@seznam.cz. Děkujeme také, že nám dáte vědět, že ač přihlášení nedorazíte a umožníte tak náhradníkům účast.

Ivana Sýkorová ředitelka